Magyar Nemzeti Ifjusági és Gyermek sakk csapatbajnokság 2021.

Régiós megmérettetés Győrött

Sportiskola szakosztályai

DKSE Jubileumi Tornaverseny 2021

A Szombathelyi Sportközpont és Sportiskola Nonprofit Kft. serdülő korú tornászai az őszi versenyidőszakot Dunaújvárosban kezdték meg október 16-án.  A DKSE Jubileumi Tornaverseny egy kiváló lehetőség volt arra, hogy a lányok, az október 30-án megrendezésre kerülő országos csapatbajnokság előtt megméressék magukat. Az egyéni versenyen 4 tornászunk szerepelt, közülük az összetett eredményeket tekintve a legeredményesebb Barcsánics Viola volt, ő a 2. helyen végzett. A dobogón Violát Rajnai Regina követte, aki az ugrás és a korlát aranyérmét is megszerezte. Kocsis Kora egyéni összetettben 4. lett és kiváló talaj gyakorlatáért aranyérmet érdemelt. Molnár Georgina a 6. helyen végzett és ezüstérmes lett ugráson és korláton. Az edzők: Csillag Tünde, Hüll Tamás