Published: november 09, 2021

Sportiskola szakosztályai

Három fontos győzelem az U16-os fiú kadett rájátszásban

Budapesten kezdte a rájátszást U16-os csapatunk.
Jó ritmusban kezdtük a mérkőzést, de a hazai csapat türelmes, higgadt játékkal hamar felzárkózott, majd a negyedik negyedben teljesen nyílttá tette az összecsapást, amit végül a hosszabbításban sikerült megnyernünk.

Budapesti Honvéd SE/B – Szombathelyi SI KA/A 74 – 78 (13-23, 16-18, 14-14, 24-12, 7-12)

Horváth Roland 15/6, Mezőfi Marcell 12, Varga Dániel 2, Varga Ádám 13, Horváth Gergő 4, Pesti Péter 22, Zengői Roland 8, Hansen Dávid 2, Frigy Benedek -, Varga Áron -, Szendrő Bence -, Horváth Ákos -,

A következő ellenfél Sopron csapata volt. Az egyéni védekezésünk nem működött ezen a mérkőzésen, sok könnyű lehetőséget adtunk a vendégcsapatnak. Viszont a negyedik negyedben sikerült megtalálnunk az ellenfél védekezésének a kulcsát, ezzel megszereztük a győzelmet!

Szombathelyi SI KA/A – Soproni Tigrisek SE 86 – 83 (21-24, 18-22, 27-22, 20-15)

Mezőfi Marcell 19, Horváth Roland 14/6, Varga Ádám 12, Pesti Péter 13/6, Varga Dániel 4, Sándor Péter Barnabás 14/3, Zengői Roland 6, Horváth Dániel 4, Horváth Gergő -, Hansen Dávid -, Szendrő Bence -, Frigy Benedek.
Az utolsó mérkőzésünkön korábbiakhoz képest már koncentráltabban és csapatként játszottunk, s győzelemmel búcsúztunk.

Szombathelyi SI KA/A – MAFC/A 84 – 62 (19-11, 25-16, 22-17, 18-18)

Horváth Roland 9, Varga Ádám 9, Sándor Péter Barnabás 9, Vass Benedek 5, Varga Dániel 10, Frigy Benedek 9, Zengői Roland 10, Horváth Gergő-, Pesti Péter 20/3, Hansen Dávid 2, Szendrő Bence 1, Horváth Ákos -,

Edző: Simon Bence, Simon Cintia

Gratulálunk a győzelemhez a fiúknak és edzőiknek!